Titles you rated
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0