Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0