Titles you rated
IRISRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5