Titles you rated
BarakamonRated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Plus & MinusRated ★ 4.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
Winter BegoniaRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.5
Be Loved in House: I DoRated ★ 3.5