Titles you rated
The Golden HolidayRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Love. Wedding. RepeatRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0