Series
Ratings
27
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5