Titles you rated
The White TigerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The DigRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
UndineRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0