Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5