Series
Ratings
38
Game of ThronesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5