Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
OseamRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0