Series
Ratings
40- Ranma 1/2Rated ★ 5.0
- Future BoyRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 5.0
Queen InsooRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0