Movies
Ratings
15
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0