Movies
Ratings
153
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0