Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0