Series
Ratings
83
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5