Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0