Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0