Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 1.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
AnoraRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5