Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
Witch Hunt 2023Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Battle Trip 2Rated ★ 4.0
Witch Hunt 2022Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
TitansRated ★ 3.0