Series
Ratings
68
SKY CastleRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
What's Up?Rated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.0