Movies
Ratings
31
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0