Movies
Ratings
66
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
BoltRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0