Series
Ratings
12- The Lost RoomRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0