Titles you rated
Rust and BoneRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5