Movies
Ratings
59
Jan Dara: The BeginningRated ★ 4.0
Redd Inc.Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
Friday the 13thRated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0