Titles you rated
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0