Movies
Ratings
43
I, RobotRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5