Movies
Ratings
350
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
What IfRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0