Series
Ratings
23
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 1.5- Ando-NatsuRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 2.5- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.5