Movies
Ratings
285
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 4.5
CallRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5