Series
Ratings
57
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
What/IfRated ★ 3.0
My Husband Won't FitRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
My Only OneRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0