Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5