Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
Log HorizonRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 3.5