Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0