Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5