Series
Ratings
43
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5