Series
Ratings
12
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0