Movies
Ratings
28
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Kill CommandRated ★ 4.0
Eye of the NeedleRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0