Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0