Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5