Movies
Ratings
1505
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
ClockRated ★ 2.0
It FollowsRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
RangoRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Monkey ManRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Lost & FoundRated ★ 3.5