Movies
Ratings
301
Passage to MarsRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Beast of BurdenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
The Dragon DentistRated ★ 0.5
Blue StreakRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.5
RadioactiveRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0