Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 0.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0