Movies
Ratings
351
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5