Series
Ratings
13
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0