Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 5.0