Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 3.5
- Outrageous WomanRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Little Girl DetectiveRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0