Titles you rated
FingersmithRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0