Series
Ratings
77- In the Blunt BoxRated ★ 5.0
Parfait TicRated ★ 5.0
May I Blackmail You?Rated ★ 4.5
Hoping to Give You a Big Hug TonightRated ★ 4.0- 恋愛体感ドラマ「快感ストロベリー~秘蜜の花園~」Rated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0- サプリRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
Ashi GirlRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0