Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0